PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Ogólne sprawy organizacyjne strzelców pneumatycznych

Moderatorzy: mrpgxx, Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: DrA »

TOMEK K pisze: 01 października 2021, 09:18 Kierując się troską o rozwój strzelectwa terenowego w Polsce, będąc jednocześnie czynnym członkiem PFTA, dla uporządkowania spróbuję podsumować postulaty jakie pojawiły się w tym jak i w innych wątkach dotyczących tematu organizacji PFTA tak aby zgromadzić je w jednym miejscu.
Jebuem :)
AndyOO pisze: 01 października 2021, 09:34 @TOMEK K łuuuuuuuuuu grubo, ale szacun dla Ciebie za poświęcenie Twojego cennego czasu na napisanie tej prześmiewczej dykteryjki nic nie wnoszącej do tematu :one: :one: :one:
Tylko Ci sie tak zdaje, ten post to kwintesencja tego tematu.
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
Awatar użytkownika
AndyOO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1164
Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
Tematy: 15
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: AndyOO »

@DrA, zgoda, ale w bardzo pokręconym (bo skrzywionym to za mało) zwierciadle :idea:
SQ7OO
I żeby nie było, ja świetnie strzelam, tylko rzadko trafiam :502:
Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: DrA »

A jak podejsc do Waszych (nieczłonków) przytoczonych tutaj zarzutów, jak nie sarkazmem ?

Nie zapisuje sie bo ( z tego watku ) :
- PFTA dzieli strzelcow na bogatych i biednych - hahahahaha, tego nawet nie da sie skomentowac
- PFTA daje dyche znizki, czym dzieli strzelcow - nalezysz - masz prawa i obowiazki, nie nalezysz - nie masz. Gdzie tu podzialy ?
- w PFTA sa niemili ludzie - litosci, ja zarozumialym egocentrykiem nie zostalem po wstapieniu do PFTA, bylem nim zawsze. Gdzie grupa ludzi, tam wiele osobowosci.
itp, itd.

Jedna prawda jest taka, ze nikomu od dawna.... sie nie chce.
I leci to sila rozpedu.
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
Awatar użytkownika
AndyOO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1164
Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
Tematy: 15
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: AndyOO »

Wiesz, ja szczerze nie rozumiem tylko jednej rzeczy i tylko o niej tutaj piszę :!:
Jakiej to niby zniżki PFTA udziela swoim członkom :?: :?: :?: ano żadnej nie udziela, każda grupa, która robi zawody PFTA wychodzi na swoje, nawet gdyby przyjechali na nie tylko zawodnicy PFTA (przepraszam, oprócz Jury, co mi wytłumaczył Paweł), a kiedy przyjadą zawodnicy niezrzeszeni, to wtedy dana grupa wychodzi na swoje jeszcze bardziej :idea: :idea: :idea:
Ja wiem, że organizacji bardzo zależy na nazywaniu tego zniżką dla członków, bo to dużo lepiej brzmi, niż dopłata dla niezrzeszonych :-D
Co więcej, gdyby w ten prawdziwy sposób było to nazwane od początku, mielibyście z głowy czytanie moich wypocin, jak je co niektórzy odbierają :idea:
SQ7OO
I żeby nie było, ja świetnie strzelam, tylko rzadko trafiam :502:
Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: DrA »

Poważnie ?

To gdzie sa te różnice w cenach startowego za zawody pucharowe i klubowe organizowane przez dany klub ?
Na klubowych nie musza dawać zniżki, a o dziwo kosztuja tyle samo co pucharowe.
Na pucharowych dodatkowo jakiś poziom trofeum (medale, pucharki) trzeba trzymać...
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
gabro
R.I.P
R.I.P
Reactions:
Posty: 203
Rejestracja: 08 kwietnia 2014, 11:02
Tematy: 10
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Grupa: RIP

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: gabro »

TOMEK K pisze: 01 października 2021, 09:18 Kierując się troską o .....
Proponuję włączyć tekst Tomka do statutu PFTA, może już się nikt nie będzie czepiał.

W końcu my bogacze z PFTA nie mamy problemu z płaceniem za zawody po 500zł, ale to tylko te pod patronatem PFTA, bo inne lokalne to myślę, że trzeba by zapłacić tak z 800zł.

No i składka minimum 2000zł , ale będzie kasy na wyjazdy zagraniczne
Awatar użytkownika
mrpgxx
Moderator inf. o zawodach
Moderator inf. o zawodach
Reactions:
Posty: 2203
Rejestracja: 26 lipca 2010, 19:32
Tematy: 161
Lokalizacja: Kraków / KSP Jura
Grupa: Moderatorzy PFTA
Kontakt:

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: mrpgxx »

TOMEK K pisze: 01 października 2021, 09:18 (...)
:532: :piwo:
DrA pisze: 01 października 2021, 10:54 Poważnie ?

To gdzie sa te różnice w cenach startowego za zawody pucharowe i klubowe organizowane przez dany klub ?
Na klubowych nie musza dawać zniżki, a o dziwo kosztuja tyle samo co pucharowe.
Na pucharowych dodatkowo jakiś poziom trofeum (medale, pucharki) trzeba trzymać...
Marcin odnoszę wrażenie, że "dyskutowanie" na ten temat z Andrzejem, to jak takie swoiste karmienie forumowego trolla... Niestety.
Walther Dominator + SIII / FWB P70 + SIII
www.kspjura.pl
www.pfta.pl
Awatar użytkownika
Artkor
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1610
Rejestracja: 27 lutego 2007, 10:47
Tematy: 25
Lokalizacja: Ostrowite
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: Artkor »

Grossus. To nie PFTA odwróciła się od grup regionalnych a dokładnie odwrotnie, to grupy olały PFTA. Pamietam lata, gdy grupy były na dorobku i dochodziło wręcz do sprzeczek kto ma organizować zawody pucharu PFTA. Zawody pod patronatem Peefty zapewniały wtedy taką frekwencję że dla grupy regionalnej był to wielki zastrzyk finansowy i możliwość zakupu sprzętu który służy do dziś. Dziś frekwencja spadła, zarobku nie widać, w sprzęt wszyscy obkupieni i nagle pojawiły się pytania w stylu: „A po co nam ta Peefta?”.
Zostali sami pasjonaci nie patrzący na organizację przez pryzmat finansowych korzyści. Sory panowie ale tak to wygląda.
.177 .22LR .32S&W .38Spec .357Mag 12/76 .45ACP 9x19 7.62x39 .223REM
Awatar użytkownika
AndyOO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1164
Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
Tematy: 15
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: AndyOO »

DrA pisze: 01 października 2021, 10:54 Poważnie ?

To gdzie sa te różnice w cenach startowego za zawody pucharowe i klubowe organizowane przez dany klub ?
Na klubowych nie musza dawać zniżki, a o dziwo kosztuja tyle samo co pucharowe.
Na pucharowych dodatkowo jakiś poziom trofeum (medale, pucharki) trzeba trzymać...
Poważnie :?:
A ostatnie Kalety Puchar PFTA 50PLN, Puchar Hunterów 40PLN :idea: :shock: :shock: :shock:




@DrA OK! Odpowiem tak, gdy dawno temu organizowałem wraz z Kolegami zawody (najczęściej stojąc przy garach) to wiedziałem gdzie jest różnica.
Obecnie Ty i Twój klub robicie takie i takie zawody, więc To Ty wiesz najlepiej :!:
Jenak spoko, nie zagłębiajmy się w temat, bo po co, mówicie że bez tych niezrzeszonych bylibyście w plecy, to bierzmy to za dobrą monetę, bo może jednak zaczniecie im za to szlachetne podejście proponować coś więcej :idea:
SQ7OO
I żeby nie było, ja świetnie strzelam, tylko rzadko trafiam :502:
Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: DrA »

Dlaczego mam sie nie zaglebiac w temat ?
Od lat zestaw "malkontentów za dychę" jest ten sam.
Ale argumentów swoich obronic to nie łaska ?
AndyOO pisze: 01 października 2021, 11:07 Jenak spoko, nie zagłębiajmy się w temat, bo po co, mówicie że bez tych niezrzeszonych bylibyście w plecy, to bierzmy to za dobrą monetę, bo może jednak zaczniecie im za to szlachetne podejście proponować coś więcej :idea:
Niezrzeszonym na zawodach oferujemy to samo co zrzeszonym.
Nie strzelają z miejsc "w drugiej klasie", nie sa rozstawiani w osobnych grupach, nie strzelają do tych zużytych figurek, nie dostają batoników tuz przed terminem przydatności do spożycia.

Co do Hunterow - zapytaj Krzysia czy odbijał sobie zniżkę PFTA czy różnice wydal na wyższe koszty organizacji zawodów pucharowych.
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
Awatar użytkownika
Ziemo
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 140
Rejestracja: 30 sierpnia 2018, 20:18
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań Nowe Miasto
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: Ziemo »

mrpgxx pisze: 01 października 2021, 11:05 Marcin odnoszę wrażenie, że "dyskutowanie" na ten temat z Andrzejem, to jak takie swoiste karmienie forumowego trolla... Niestety.
Regulamin forum, punkt 2 podpunkt "E" zabrania trollowania. Jesteś moderatorem i nie wiesz co z tym fantem zrobić? Kasacja postów i ostrzeżenie na początek.
HFT
Awatar użytkownika
AndyOO
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 1164
Rejestracja: 13 września 2008, 15:08
Tematy: 15
Lokalizacja: Kielce
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: AndyOO »

Ja, Krzysztofa o nic pytać nie muszę, ale może Ty raz jeszcze zerkniesz na opłaty z 4-5.09.2021 i może Ci to coś powie w temacie :one:

A skoro Ty DrA jesteś leniwy, to ja wepnę tutaj cytat:
[04-05.09.2021] "VI i VII Otwarty trening strzelecki" i VI Eliminacja Pucharu PFTA - Kalety 2021

...Opłata za udział w zawodach:
- Tylko sobota 40zł
- Tylko niedziela 50 zł (członkowie PFTA 40zł)
- Sobota + Niedziela 80zł
- Sylwetki 0zł
- nHFT 0zł
- Juniorzy 0zł...
Ach i zwróciłbym uwagę na ceny startu w nHFT i sylwetkach :idea:
Ostatnio zmieniony 01 października 2021, 11:59 przez AndyOO, łącznie zmieniany 5 razy.
SQ7OO
I żeby nie było, ja świetnie strzelam, tylko rzadko trafiam :502:
Awatar użytkownika
DrA
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 378
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 19:43
Tematy: 21
Lokalizacja: opolska dziura
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: DrA »

To ja zapytałem, skoro Ty jesteś zbyt leniwy.

Odpowiedz umieszcze jak otrzymam.
Warszawski Klub Field Target
======= WKFT =======
Awatar użytkownika
tommylee
Administrator
Administrator
Reactions:
Posty: 2585
Rejestracja: 13 maja 2007, 10:24
Tematy: 159
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Grupa: Administratorzy

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: tommylee »

Artkor pisze: 01 października 2021, 11:07 Pamietam lata, gdy grupy były na dorobku i dochodziło wręcz do sprzeczek kto ma organizować zawody pucharu PFTA. Zawody pod patronatem Peefty zapewniały wtedy taką frekwencję że dla grupy regionalnej był to wielki zastrzyk finansowy i możliwość zakupu sprzętu który służy do dziś.
Święta prawda. Nieistniejące już Opole team właśnie tak dorobiło się figurek po organizowaniu Pucharu Zimowego.
Pozdrawiam Tomek :-)
LG300 XT + LCS 35*45 / Leupold 3-9*33 EFR
http://forum-bron.pl/app.php/rules
Awatar użytkownika
Grossus
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 730
Rejestracja: 20 grudnia 2007, 10:33
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: PFTA - Przyjaciel czy Wróg?

Post autor: Grossus »

Artkor pisze: 01 października 2021, 11:07 Grossus. To nie PFTA odwróciła się od grup regionalnych a dokładnie odwrotnie, to grupy olały PFTA. Pamietam lata, gdy grupy były na dorobku i dochodziło wręcz do sprzeczek kto ma organizować zawody pucharu PFTA. Zawody pod patronatem Peefty zapewniały wtedy taką frekwencję że dla grupy regionalnej był to wielki zastrzyk finansowy i możliwość zakupu sprzętu który służy do dziś. Dziś frekwencja spadła, zarobku nie widać, w sprzęt wszyscy obkupieni i nagle pojawiły się pytania w stylu: „A po co nam ta Peefta?”.
Zostali sami pasjonaci nie patrzący na organizację przez pryzmat finansowych korzyści. Sory panowie ale tak to wygląda.
Ja też pamiętam, że na ustalony pół roku wcześniej termin sporej imprezy z planowanych 100 przyjechało 60 zawodników (nieważne czy zrzeszeni czy nie). Teren wynajęty, toy-toye postawione, trawka przycięta, figurki odmalowane i cała masa dupereli pozałatwiania, a na koniec tylko była kwestia, czy się chociaż zwróci, czy trzeba będzie dołożyć z kasy klubowej... Z tymi zastrzykami finansowymi bywa różnie, dlatego nie chcę podnosić ceny organizowania imprez. Jedni mają teren za flaszkę, inni za konkretną gotówkę. Organizowanie imprezy to zawsze spore ryzyko, a wszystko robimy bo poświęcamy swój wolny czas. :wink:
Wielkopolska Sekcja Strzelectwa Terenowego STRZELEC
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Ogólne sprawy organizacyjne - Wiatrówki”