Weekendowe strzelanie

Moderator: Moderatorzy wiatrówkowi

Awatar użytkownika
awisto
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 34
Rejestracja: 24 stycznia 2016, 20:11
Tematy: 15
Lokalizacja: Tychy
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Weekendowe strzelanie

Post autor: awisto »

W tym temacie możemy się umówić na trening :516:
AirArms TX200
TGST-Tyska Grupa Strzelectwo Terenowego
Awatar użytkownika
zbisz41
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 406
Rejestracja: 19 stycznia 2016, 18:29
Tematy: 25
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Weekendowe strzelanie

Post autor: zbisz41 »

Jesteśmy z kolegami z TGST po pierwszych mikrozawodach treningu forma 10 stanowisk x 2 cele przejście toru x 3 - razem do zdobycie 120 pkt.
Tor ustawiony w miarę regulaminowo aby klimat był zbliżony do zawodów ,nawet był karty startowe i podsumowanie.
Niby przejście 3 razy wydawałby sie nudne i łatwe ale zmieniarce warunki wietrze i jednak pod koniec zmęczenie dawały sie we znaki :) ...opcja poprawy 1 lub nie zawsze wchodziła ;laughing: Ponadto byli koledzy rozpoczynający przygodę z HFT i można było im co nie co pomóc z strzelaniu terenowym.
Padła propozycja kontynuacji takiej formy treningu i to jest dobra wiadomość.
Walther LG+ Falcon 1-10x24 -*-FWB-150-*
"ten kto zajął ostatnie miejsce zawsze jest lepszy od tego, który nie brał udziału"
GraySaint
Awatar użytkownika
wooden
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 57
Rejestracja: 11 października 2018, 06:56
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Weekendowe strzelanie

Post autor: wooden »

A gdzie i kiedy takie treningi się odbywają?
Jak będzie coś planowane to bardzo proszę o informację... może być na PW... Chętnie spróbował bym strzelectwa terenowego :)
maux
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 0
Rejestracja: 13 kwietnia 2020, 13:44
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: Weekendowe strzelanie

Post autor: maux »

Cześć :wink:

Szukam miejsca do strzelania w Tychach, które oferuje względnie wysokie bezpieczeństwo ku temu, oraz położone jest w takiej lokalizacji, aby nie przyciągać uwagi zbyt dużej ilości potencjalnych przechodniów - jeżeli znacie takie miejsca, to proszę o polecenie :027: Odległość do strzelania jaka mnie interesuje to 10, max 20m.

Jeżeli ktoś chciałby postrzelać wspólnie w Tychach lub okolicy w ten weekend bądź w innym czasie, to również jestem zainteresowany. W razie potrzeby mogę zaproponować podwózkę.

Co prawda do TGST nie należę, ale uznałem, że ten temat jest najlepszym miejscem, aby mój post trafił do tyskich lub okolicznych wiatrówkowiczów, dlatego proszę o wyrozumiałość :124: lub łagodną karę :090:

pozdrawiam,
Mariusz
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Tyska Grupa Strzelectwa Terenowego "TGST"”