TOMITEX

Podforum poświęcone pneumatycznemu strzelectwu matchowemu.

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator match

Awatar użytkownika
pacek
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 32
Rejestracja: 05 kwietnia 2009, 09:41
Tematy: 0
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: TOMITEX

Post autor: pacek »

po rozklepaniu może robić za ciężarki do obciążenia zestawu ze spławikiem o ile ktoś łowi ryby :)
mosciska
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 18 marca 2018, 12:47
Tematy: 0
Grupa: Nowo zarejestrowani użytkownicy

Re: TOMITEX

Post autor: mosciska »

Mój mail do z 22 marca 2018:
"Dzień dobry,
Strzelam waszym śrutem od wieeelu lat
Płaski LOK (Sport) i gładki szpic najlepsze.

ALE gdy widzę, że w ogóle nie przykładacie wagi do propagowania Waszej marki, to jest mi bardzo przykro.
Niemal NIGDZIE w Polsce nie można Was kupić w żadnym sklepie.
Latwiej w Polsce kupić śrut z Hiszpanii, Anglii, Niemiec, Czech - niż z Polski! :)

Nie macie nawet strony internetowej, a adres mailowy jest na darmowej skrzynce onetu :(

A przecież moglibyście spokojnie zwiekszyć produkcję kilkukrotnie, gdybyście chcieli.

Wierny fan,
Krzysztof <nazwisko>"


Odpowiedź z 23 marca 2018:
Witam
Proszę Pana w odpowiedzi na Pańskiego e-maila, pragnę poinformować że rozsyłaliśmy oferty z naszym śrutem do sklepów w całej Polsce.
Ci którzy byli zainteresowani, skontaktowali się z nami i mają nasz produkt w swojej ofercie.
Przykro, że nie może Pan kupić śrutu w swojej okolicy, ale nic nie poradzimy na to, że większość handlu przeniosła się do internetu i tam kwitnie.
Co do strony internetowej i adresu e-mailowego, ma Pan rację- ale proszę zwrócić uwagę ,że nie ma takiego wymogu prawnego i wiele firm tak funkcjonuje.
Jeśli takowy powstanie oczywiście dostosujemy się do niego.
Jeśli chodzi o zwiększenie produkcji, to oczywiście możemy to zrobić, ale to nie oznacza że będzie dostępny w każdym sklepie.
Kontrachenci hurtowi którzy się u nas zaopatrują, otrzymują tyle towaru ile potrzebują , klijentów detalicznych niestety nie obsługujemy.
Bez większych problemów można go kupić w sklepach internetowych, na allegro czy olx.
Bez problemu można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Oddzwaniamy i odpisujemy :)
pozdrawiam
Agnieszka Jóźwicka


PS:
DZISIAJ spytałem JEDYNY sklep w Warszawie (Mokotów, (ul. Studencka)), kiedy będa mieć WIECEJ niż 2 pudełka szpicu Tomitex.
Odpowiedzieli:
Te dwie sztuki, o których pisałem wcześniej, to wszystko co mamy i
niestety nie mamy możliwości sprowadzenia więcej tych śrutów, są
niedostępne u naszych dystrybutorów.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Match”