Internetowa Liga Silhouette 2020

Forum miłośników strzelania "sylwetkowego"

Moderatorzy: Moderatorzy wiatrówkowi, Moderator silhouette

marboc
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 71
Rejestracja: 12 lutego 2018, 14:26
Tematy: 0
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy
Kontakt:

Re: Internetowa Liga Silhouette 2020

Post autor: marboc »

kolo65 pisze: 30 grudnia 2020, 23:03 Witam.
Chciałbym ,po roku treningu, dołączyć do internetowej ligi Silhouette (kategoria pistolet).
Sprzęt skompletowany , nie może być wymówek , bo przecież dobry sprzęt sam nie strzela.
Ostatnio zamontowałem na pistolecie Steyr LP 50 HP kilomator DO Mini Dot ( bo wiek już nie ten) i wyraźna poprawa w wynikach....
Fajny pistolet, dwa w jednym, z chęcią bym wymienił go na mojego Steyr Evo10 (jeszcze na gwarancji). W tej chwili do sylwetek używam Röhm TwinMaster TOP (magazynek 8 szt)

Najepszego w Nowym Roku 2021
kolo65
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 76
Rejestracja: 21 grudnia 2020, 17:11
Tematy: 2
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Internetowa Liga Silhouette 2020

Post autor: kolo65 »

Pistolet rzeczywiście fajny, szczególnie do figurek (magazynek starcza na 1 stolik) , tylko umiejętności jeszcze nie te. Choć ostatnio nabyłem FWB 100 i spust w nim to dla mnie poezja.
Dobrze że mam strych, na który zmieściłem w przepisowej odległości, dwa pierwsze stoliki. Stoliki są automatyczne- na sznurek, więc nic tylko trenować.
Indyki i muflony strzelam na strychu do figurek przeskalowanych na 10 m, choć wiadomo, że to nie to samo co w terenie. Ale na strych mogę iść nawet o północy.
Moje początki strzelania to tarcze i otwarte przyrządy. Ale, że wiek już nie ten i zachwyciłem się figurkami, to na Steyr wylądował kolimator Mini Dot i to dla mnie duże ułatwienie. Pewnie niektórzy powiedzą że to profanacja, ale na otwarte już za późno.
Pozdrawiam wszystkich i życzę Normalnego 2021 Roku.
fikumacz
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 16 października 2018, 16:47
Tematy: 0
Lokalizacja: Kasinka Mała
Grupa: Zarejestrowani użytkownicy

Re: Internetowa Liga Silhouette 2020

Post autor: fikumacz »

Witam w Nowym roku i wiem że na ten rok będzie osobny temat ale jakby co to ja już wczoraj z racji ładnej pogody strzeliłem ligę na styczeń. :-D . Wynik podam w nowym temacie jak się pojawi żeby nie wprowadzać bałaganu.
HW 97kt+Vortex crossfire ll 4-12x40
Awatar użytkownika
=Ola=
Zarejestrowany użytkownik
Zarejestrowany użytkownik
Reactions:
Posty: 235
Rejestracja: 29 kwietnia 2012, 21:55
Tematy: 36
Lokalizacja: Gdynia
Grupa: Moderatorzy PFTA

Re: Internetowa Liga Silhouette 2020

Post autor: =Ola= »

Mamy już styczeń, więc czas podsumować Ligę Silhouette 2020. W tym roku nie zawsze było łatwo strzelać co miesiąc, więc tym bardziej serdecznie dziękuję wam wszystkim za udział! To był też ostatni rok dla mnie. Od teraz całkowite prowadzenie Ligi pozostawiam Robertowi. Dziękuję wam za te ostatnie kilka lat. Ale oczywiście zostanę jako uczestnik! :wink:

Czas na wyniki:

KARABIN
1. Marboc 283 pkt
2. Photomaker 247 pkt
3. Hilary22 240 pkt
3. Box555 240 pkt

5. Zantara 230
6. =Ola= 221

PISTOLET
1. Marboc 271 pkt
2. Hilary22 248
3. Erni 244 pkt

4. Box555 237 pkt
5. Photomaker 179 pkt
6. Januszpelle 168

Gratuluję super wyników! Tradycją się robi, że na podium stają 4 a nie 3 osoby - tym razem Hilary i Box zdobyli ex aequo trzecie miejsce w karabinie!
Dla zwycięzców mamy przewidziane drobne upominki :-D
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat

Wróć do „Silhouette”